O firmie Posejdon


Firmę Posejdon prowadzę od 2008 roku zajmując się czarterowaniem jachtów, co stanowi dla mnie połączenie pasji jaką jest żeglowanie z pracą. Będąc mieszkańcem krainy Wielkich Jezior Mazurskich doskonale rozumiem potrzeby żeglarzy i służę im radą oraz pomocą.

Moje jachty posiadają indywidualny charakter, a ich ofertę sukcesywnie wzbogacam. Osobiście dbam o należyte przygotowanie ich do sezonu, tak aby mieli Państwo zapewniony komfortowy i bezstresowy wypoczynek.

Bazą moich jachtów jest port w Pięknej Górze koło Giżycka położony nad jeziorem Tajty. Owa marina posiada nowo wybudowane zaplecze sanitarne oraz niezbędne media. Na terenie portu znajduje się strzeżony parking oraz gospodarstwo rybne oferujące świeżą jak i wędzoną rybę.

W razie jakiejkolwiek awarii jestem do Państwa dyspozycji udzielając wsparcia na szlaku. Każdy z udostępnianych jachtów posiada ubezpieczenie Jacht Casco. Mam nadzieję, że Serwis Mazurski Czarter ułatwi Państwu kontakt ze mną oraz umożliwi wygodne rezerwowanie jachtów.


Tomasz Melbroda